Koloidní stříbro 20ppm, 100 ml

Certifikovaná zahraniční výrobní laboratoř, garance složení, balení 100 ml. Přípravek s obsahem stříbrných částic 20ppm

Můžeme doručit do:
14.6.2023
Skladem
Kód: KS100-5
Značka: HBO CLinic, LTD
215 Kč 177,69 Kč bez DPH
Kategorie: Koloidní roztoky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.2 kg
Balení: 100 ml
Koloidní stříbro 20ppm, 100 ml
Splňuje certifikaci koloid

Přípravek s obsahem stříbrných koloidních částic 20ppm


Složení

Čištěná voda H2O,
stříbro Ag - čistota 99,99%
NEUŽÍVEJTE V PŘÍPADĚ
PROKÁZANÉ ALERGIE NA STŘÍBRO.

Skladování

Uchovávejte v chladu, nevystavuje však mrazu

Čistota

Naše koloidní stříbro a zlato jsou vyráběny v certifikované laboratoři britské společnosti HBO Clinic, LTD a před započetím každého výrobního procesu je prováděno důkladné čištění veškerých výrobních zařízení a souvisejících komponentů což je nezbytně nutné k vyrobení pravého a kvalitního koloidu.

 

O koloidním stříbře

Kovové stříbro bylo díky svým dezinfekčním účinkům používáno již od středověku. V dnešní době však navíc výzkumy nanotechnologií potvrdili ...

 

 

 

Doplňkové informace

Částice stříbra atakují nepřátelské patogeny neboli tzv. bezkyslíkaté (anaerobní) mikroorganismy. Pronikají do enzymů, životně důležitých pro existenci bezkyslíkatých mikroorganismů, kde blokují jejich funkce, a patogen záhy umírá. Nemnoho lidí ví, že stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi důležitou roli. Koloidní stříbro může působit i proti nepřátelským virům, plísním, bakteriím a jiným choroboplodným zárodkům v lidském těle. Není náhoda, že lidé z vyšších společenských vrstev pili nápoje ze stříbrných nádob a jedli stříbrným příborem. A nebylo to jen kvůli tomu, aby se tím nadřadili nad vrstvy běžného chudého obyvatelstva.

Mniši v klášteře, nejen v dobách řádění černé smrti (moru), kdysi používali stříbrných nádob k tomu, aby udržovala jejich vodu čistou. Voda byla z více než 90% zbavená choroboplodných zárodků.Ve starých kronikách klášterních bratrstev nalezneme rovněž informace o tom, že se koloidní stříbro (ale i jiné kovové prvky) úspěšně využívalo k potírání nejrůznějších lidských neduhů.

Stříbro patří rovněž ke kosmetickým prostředkům. Stříbrné tonikum na tvář a dekolt je plně přírodní kosmetický přípravek. Nejjakostnějšího částečky stříbra dokonale čistí a regeneruje pleť. Vhodné pro všechny typy pleti nezávisle na věku. Přírodní kosmetický přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Koloidní stříbro neobsahuje: konzervanty barviva alkohol volné radikály fenolické látky oxidační činidla.

Uchovávejte při teplotách 5 – 25 °C. Skladujte v temnu. Nezmrazujte!

Výrobce

Firma, výrobce, HBO Clinic, LTD, certifikovaná výrobní laboratoř, dodává na trh všechny produkty v souladu s platným právním řádem, a tudíž nenabádá k vnitřnímu, ani k jinému použití našich svých produktů, než tak, jak odpovídá jejich certifikaci. Zároveň nenabádá k užívání koloidních kovů, ať již získaných jakoukoli cestou, jinak, než dovoluje platná legislativa. 

dhzzdfvr

Zpět do obchodu